KORGAN YÜRÜYOR, YÜZLER GÜLÜYOR
![KORGAN YÜRÜYOR, YÜZLER GÜLÜYOR](/meb_iys_dosyalar/2024_06/07102207_whatsappimage20240607at10.15.282.jpg)
Korgan Kaymakamlığı uhdesinde, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz koordinesinde "Doğa Yürüyüşü Etkinliği" düzenledi.
Etkinliğe, Korgan İlçe Kaymakamımız Ensar ÇELİK, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murtaza ALAN, kurum amirleri, şube müdürleri, okul müdürleri, öğretmen ve öğrenciler katılım sağladı.
İteniçi Balık Çifliğinden başlayarak Yalman Tepesine kadar 3 km bir mesafeyi kapsayan yürüyüşte öğrencilerimiz Karadeniz Bölgesinde endemik olarak yetişen Orman Güllerini de yakından görme fırsatı buldu.
Halayların çekilip, türkülerin söylendiği etkinlikte öğrenciler doyasıya eğlendi.
Renkli görüntülere sahne olan etkinlik, çeşitli ikramların ardından sona erdi