ORDU KORGAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murtaza ALAN'ın Kurban Bayramı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murtaza ALAN'ın Kurban Bayramı Mesajı

      "Birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının en üst düzeyde idrak edildiği, yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel, en anlamlı örneklerinin yaşandığı ve yaşatıldığı, sevgi, saygı ve hoşgörü duygularının güçlendiği, dargınlıkların unutulduğu mübarek ve mukaddes günlerden biri olan Kurban Bayramına erişmenin huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

       Sevincimizi bayramlar vesilesiyle çoğaltmak, neşeyi yediden yetmişe, konu komşu herkese ulaştırmak, başkasının mutluluğu ile mutlu olmayı bilmek, acılarını paylaşmak büyük milletimizin asli karakteridir.

       Milli ve manevi değerlerimizin kuşaktan kuşağa aktarılmasına vesile olan bu özel günlerin sevincini, yardımlaşma ve dayanışma duygularını hayatımızın her gününe taşıyabilmek için daha çok çaba gösterirken diğer yandan dünya üzerinde "Kurban Bayramı"na buruk giren insanların hüzünlerini de yüreklerimizde hissediyoruz.

       Bu duygu ve düşüncelerle, ülkemizde bir ve bütün olarak yaşadığımız bayram coşkusunu, gösterdikleri kahramanlığa borçlu olduğumuz aziz şehit ve gazilerimizi bir kez daha rahmet anıyor, birlik ve beraberliğimizin pekişmesine, güçlenmesine, gönüllerin bütünleşmesine vesile olması dileğiyle İslam aleminin ve eğitim camiamızın "Kurban Bayramı"nı kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum...

 

                                                                                                                                                              Murtaza ALAN

                                                                                                                                                           İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Tepe Mahalle Tahsin Ateş Sokak No10 Kat 2 KORGAN/ORDU - (452)671 22 76

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.