ORDU
KORGAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2018-2019 2. Dönem Eğitim Kurul ve Zümre Toplantıları Gerçekleştirildi.
![2018-2019 2. Dönem Eğitim Kurul ve Zümre Toplantıları Gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2019_02/13163654_IMG_9382_kopya.jpg)
Eğitimde İlçe düzeyinde uygulama birliği gerçekleştirmek, zümreler arası işbirliği ve bilgi paylaşımı yoluyla öğrenci başarısında artış sağlamak, eğitimde ve öğretimde niteliği geliştirmek amacıyla ilçemizde 2018-2019 Eğitim Öğretim yılı 2. dönem toplantıları İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murtaza ALAN başkanlığında gerçekleştirildi.