ORDU
KORGAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemizde Devam Eden Yoğun Kar Yağışı Nedeniyle 09 Ocak 2019 Çarşamba Günü Tüm Resmi Ve Özel Okul Ve Kurumlarımızda Eğitim Öğretim Faaliyetlerine 1 (Bir) Gün Süre İle Ara Verilmiştir.
![İlçemizde Devam Eden Yoğun Kar Yağışı Nedeniyle 09 Ocak 2019 Çarşamba Günü Tüm Resmi Ve Özel Okul Ve Kurumlarımızda Eğitim Öğretim Faaliyetlerine 1 (Bir) Gün Süre İle Ara Verilmiştir.](/meb_iys_dosyalar/2019_01/08163413_0901tatil.jpg)
İlçemizde Devam Eden Yoğun Kar Yağışı Nedeniyle 09 Ocak 2019 Çarşamba Günü Tüm Resmi Ve Özel Okul Ve Kurumlarımızda Eğitim Öğretim Faaliyetlerine 1 (Bir) Gün Süre İle Ara Verilmiştir.