ORDU
KORGAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemizde Devam Eden Yoğun Kar Yağışı Nedeniyle 26 Aralık 2018 Çarşamba Günü Tüm Resmi Ve Özel Okul Ve Kurumlarımızda Eğitim Öğretim Faaliyetlerine 1 (Bir) Gün Süre İle Ara Verilmiştir.
![İlçemizde Devam Eden Yoğun Kar Yağışı Nedeniyle 26 Aralık 2018 Çarşamba Günü Tüm Resmi Ve Özel Okul Ve Kurumlarımızda Eğitim Öğretim Faaliyetlerine 1 (Bir) Gün Süre İle Ara Verilmiştir.](/meb_iys_dosyalar/2018_12/25233127_Backup_of_KAR_TATYLY.jpg)
İlçemizde Devam Eden Yoğun Kar Yağışı Nedeniyle 26 Aralık 2018 Çarşamba Günü Tüm Resmi Ve Özel Okul Ve Kurumlarımızda Eğitim Öğretim Faaliyetlerine 1 (Bir) Gün Süre İle Ara Verilmiştir.