ORDU
KORGAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Korgan Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi(Okulu) Öğrencileri, Müdürlüğümüzü Ziyaret Ettiler.
![Korgan Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi(Okulu) Öğrencileri, Müdürlüğümüzü Ziyaret Ettiler.](/meb_iys_dosyalar/2018_12/24111712_file5-17.jpg)
Korgan Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi(Okulu) öğrencileri ve öğretmenleri, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murtaza ALAN´ı makamında ziyaret ettiler. Öğrencilerle bir süre sohbet eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murtaza ALAN, kendilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini iletti.