İlçemiz Tepe Abaz İlkokulu Öğrencileri Ordu Valiliği, Büyükşehir Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğünü Ziyaret Ettiler.
![İlçemiz Tepe Abaz İlkokulu Öğrencileri Ordu Valiliği, Büyükşehir Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğünü Ziyaret Ettiler.](/meb_iys_dosyalar/2018_11/27224604_file13-5.jpg)
İlçemiz Tepe Abaz İlkokulu öğrencileri "meslekler" hakkında bilgi almak ve doğrudan meslek sahipleri ile görüşmek üzere İl Protokolüne bir takım ziyaret gerçekleştirdiler. Ordu Valisi Seddar YAVUZ´un daveti üzerine kendisini makamında ziyaret ettiler. Ordu Valisi Seddar YAVUZ öğrencilerimizle bir süre sohbet ettikten sonra onlara hediye takdim etti. Daha sonra öğrencilerimiz Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin TEKİNTAŞ´ı makamında ziyaret ettiler. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin TEKİNTAŞ öğrencilerimize Çiçek hediye etti. Ardından Ordu İl Milli Eğitim Müdürü Kutlu Tekin BAŞ´ı makamında ziyaret ederek günü sonlandırdılar.