ORDU
KORGAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemizde Görevli Türk Dili ve Edebiyatı ve Türkçe Öğretmenleriyle Genel Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.
![İlçemizde Görevli Türk Dili ve Edebiyatı ve Türkçe Öğretmenleriyle Genel Değerlendirme Toplantısı Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2018_11/08125842_IMG_1235_kopya.jpg)
Müdürlüğümüze bağlı okul ve kurumlarda eğitim öğretim süreçlerinin planlı ve etkin bir şekilde yürütlmesini sağlamak amacıyla Fatma Trabzon Konferans Salonunda İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz Sayın Murtaza ALAN´ın başkanlığında ilçemizde görevli Türk Dili ve Edebiyatı ve Türkçe Öğretmenleriyle genel değerlendirme toplantısı yapıldı.