Çiftlik Çok Programlı Anadolu Lisesi "Geleneksel Yöntemlerin Yerine Yenilikçi Yöntemler, Assyst Operatörlüğü Stajı Projesi Eğitimi Erasmus+ Projesi Kapsamında İkinci Akışını Gerçekleştirdi.
![Çiftlik Çok Programlı Anadolu Lisesi "Geleneksel Yöntemlerin Yerine Yenilikçi Yöntemler, Assyst Operatörlüğü Stajı Projesi Eğitimi Erasmus+ Projesi Kapsamında İkinci Akışını Gerçekleştirdi.](/meb_iys_dosyalar/2018_07/02131401_abeab062-0dc7-4671-811c-f7e309426060.jpg)
ERASMUS+ Mesleki Eğitim Programı Kapsamında gerçekleştirilen ‘’2017-1-TR01KA102-041734’’ Proje nolu ‘’ Geleneksel Yöntemlerin Yerine Yenilikçi Yöntemler, Assyst Operatörlüğü Stajı Projesi Eğitimi ‘’ projesi kapsamında Çiftlik Çok Programlı Anadolu Lisesi Giyim Bölümü öğrencileri proje akışlarının ikincisini 16.06.2018- 23.06.2018 tarihleri arasında Romanya´nın başkenti Bükreş´e gerçekleştirdiler. Proje akışı içerisinde yer alan 6 öğrenci ve öğrencilere rehberlik yapan Okul Müdürü ve Müdür Yardımcısı Assyst Operatörlüğü Stajını başarı ile tamamlayarak yurda döndüler.