Ortaokullar Arası Futbol Turnuvası Final Maçının Oynanması İle Tamamlandı.
![Ortaokullar Arası Futbol Turnuvası Final Maçının Oynanması İle Tamamlandı.](/meb_iys_dosyalar/2018_04/02084624_IMG_8703.jpg)
Müdürlüğümüze bağlı ortaokulların katılımı ile gerçekleştirilen "Ortaokullar Arası Futbol Turnuvası" finali yapıldı. Sporda dostluğun, centilmenliğin en güzel örneklerinin yaşandığı, oyun zevki yüksek ve heyecan dolu turnuva sonucunda; Şehit Emrah Sapa İmam Hatip Ortaokulu turnuva 1.´si, Korgan Yatılı Bölge Ortaokulu turnuva 2.´si ve Çayırkent Şehit Nevzat Çatık Ortaokulu turnuva 3.´sü oldu. Takımların kupa ve madalyalarını takdim eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murtaza ALAN, takım sporcularını tek tek tebrik etti. Turnuva Finali beraberce çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.