ORDU
KORGAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Korgan Yatılı Bölge Ortaokulu Öğrencilerimizin Spordaki Büyük Başarısı...
![Korgan Yatılı Bölge Ortaokulu Öğrencilerimizin Spordaki Büyük Başarısı...](/meb_iys_dosyalar/2018_01/09123239_IMG-20180109-WA0002.jpg)
Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okul Sporları Müsabakaları kapsamında gerçekleştirilen Kros Müsabakalarında Korgan Yatıı Bölge Ortaokulu takım olarak Yıldız Erkekler kategorisinde İl 1.´si, Yıldız Kız Erkekler kategorisinde İl 2. ´si ve Satranç Müsabakaları Yıldız Kız Kategorilerinde İl 1.´si olmuştur.