ORDU KORGAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“SU ELÇİLERİYİZ SUYUN BEKÇİLERİYİZ” Konulu Afiş Yarışmasında Çiftlik Ortaokulu Öğrencisi Cengiz GÜLEŞ Türkiye 3.´sü Oldu.

“SU ELÇİLERİYİZ SUYUN BEKÇİLERİYİZ” Konulu Afiş Yarışmasında Çiftlik Ortaokulu Öğrencisi Cengiz GÜLEŞ Türkiye 3.´sü Oldu.

         Çevre ve su kaynaklarının korunması ve sürdürülebilirliğini sağlamak konusunda toplumdaki farkındalığı artırmak amacıyla yürütülmekte olan ve Avrupa Birliği ile Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen “Su Elçileri Eğitim ve Farkındalık Artırma Teknik Destek Projesi” kapsamında Temel Eğitim Genel Müdürlüğüne bağlı ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin katılımına açık olarak “Su Elçileriyiz Suyun Bekçileriyiz” konulu resim, afiş (poster), hikâye alanlarını kapsayan dokuz kategoride yarışma düzenlenmiştir. 

         Düzenlenen yarışmada Çiftlik Ortaokulu öğrencisi Cengiz GÜLEŞ, afiş dalında (kategori 5´te) Türkiye 3.´sü olmuştur. Öğrencimizin ödülü, 06 Aralık 2017 tarihinde Ankara Sheraton Otel´de düzenlenecek olan "Su Elçileri Projesi" kapanış töreninde verilecektir.

         İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murtaza ALAN, öğrencimiz  Cengiz GÜLEŞ başta olmak üzere öğrencimize rehberlik eden Teknoloji Tasarım Öğretmeni Şehri ÇOL´u, okul idarecilerini ve Çiftlik İlk/Ortaokulu eğitim çalışanlarını tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

 

04-12-201704-12-201704-12-201704-12-2017

Tepe Mahalle Tahsin Ateş Sokak No10 Kat 2 KORGAN/ORDU - (452)671 22 76

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.