ORDU KORGAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yunus Emre Kuruluş Gençlik Kampı Başvuruları

Yunus Emre Kuruluş Gençlik Kampı Başvuruları

Yunus Emre Kuruluş Gençlik Kampı´na başvuru yapmak için TIKLAYINIZ!

KATILIM KOŞULLARI
 

1. Yunus Emre Kuruluş Gençlik Kampı´na, 2016-2017 Egitim-Ögretim Yılı 1. Dönem sonunda 8.9.10. ve 11. sınıflarda 70 puan ve üzeri başarı notuna sahip öğrenciler katılabilecektir.    2. Yunus Emre Kuruluş Gençlik Kampı 2 Temmuz-26 Ağustos 2017 tarihleri arasında erkek ve kız olarak ayrı dönemlerde 8 hafta sürecektir.   3. Kamp dönemleri 1´er hafta şeklinde toplam 200 katılımcıdan oluşacaktır.   4. Kampa girişler Pazar, çıkışlar ise Cumartesi günleri olacaktır.   5. Katılımcılar kampta 20´şerli gruplara ayrılıp her bir grubun 1 tane grup lideri sorumlusu olacaktır.   6. Kamplara başvurular 15 Mayıs - 18 Ağustos 2017 tarihleri arasında www.ordu.bel.tr adresinde HIZLI ERİŞİM başlığı altında Yunus Emre Kuruluş Gençlik Kampı´nı tıklayarak online olarak yapılacaktır.    7. Katılımcılar kamp dönemlerinden sınıfına ve cinsiyetine göre istedikleri döneme kayıt yaptırılabilecektir.   8. Her katılımcı kamp dönemi boyunca sadece bir kez kayıt yaptırılabilecektir.

9. Kamp dönemlerinin kontenjanları tamamlandıktan sonra kamp dönemleri için yedek başvuru alınacaktır. Asıl listede kampa katılamayanların yerine yedek başvuruya kayıt yaptıranlar sırasıyla sınıfına ve cinsiyetine uygun olan kamp dönemine çağrılacaktır.   10. Katılımcıların kamp alanına ulaşımları, katılım gösterdikleri İlçenin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü önünden, önceden belirlenen saatlerde Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından sağlanacaktır.   11. Katılımcılar, Başvuru Formu ve Veli Muvafakat- namesini eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurması zorunludur.   12. Katılımcılar, kampa giriş esnasında kamp görevlilerine ibraz etmek üzere; “Başvuru Formunu” ve “Nüfus Cüzdanı Aslı” nı beyan etmek zorundadır. Beyan edemeyen katılımcının kampa girişine izin verilmeyecektir.   13. Kampa katılacak gençlere; Çanta, Şapka, Tişört, Şort, Terlik, Spor ayakkabısı, El ve Banyo Havlusu, Şampuan ve Sabun Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından ücretsiz verilecektir.   14. Katılımcıların Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından verilen kıyafetleri kamp süresi boyunca giymeleri zorunludur.   15. Kamp süresince katılımcıların sabah, öğle ve akşam yemekleri Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından ücretsiz olarak verilecektir.   16. Kampa katılacak katılımcılar varsa kullandıkları müzik aletlerini yanlarında getirmeleri kampın daha verimli geçmesi açısından faydalı olacaktır.   17. Deniz etkinliği Ordu Büyükşehir Belediyesi Ordu Sahilleri Su Kazalarını Engelleme Merkezinde (OSKEM) görevli cankurtaranlar gözetiminde yapılmaktadır.   18. Kamp süresince çekilen fotoğraf ve videolara www.ordu.bel.tr adresinde HIZLI ERİŞİM başlığı altında Yunus Emre Kuruluş Gençlik Kampı´nı tıklayarak Fotoğraf ve Video Arşivi başlığından katılım gösterdikleri dönemi seçerek ulaşılabilir.    19. Yunus Emre Kuruluş Gençlik Kampı´na katılacak katılımcıların güvenliği 24 saat güvenlik kamera sistemi ve güvenlik görevlileriyle sağlanmaktadır.

Tepe Mahalle Tahsin Ateş Sokak No10 Kat 2 KORGAN/ORDU - (452)671 22 76

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.