ORDU
KORGAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Duyur Sesini Korgan" Ses Yarışması
!["Duyur Sesini Korgan" Ses Yarışması](/meb_iys_dosyalar/2017_02/08105001_DUYUR_SESYNY_KORGAN_AFYY.jpg)
2016/2017 eğitim öğretim yılında Müdürlüğümüzce Ortaokul ve Lise öğrencileri arasında; çok sesli müzik bilincinin gelişmesini, yaygınlaşmasını sağlamak, okullarda sürdürülen müzik çalışmalarını desteklemek, öğrencilerin kendilerine olan güvenlerini pekiştirmek amacıyla " Duyur Sesini Korgan" adlı ses yarışmasının beşincisi düzenlenecektir.
YARIŞMA DÖKÜMANLARINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.