ORDU
KORGAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
11/01/2017 Çarşamba Günü Eğitim Öğretimin Devamı İle İlgili Duyuru!
![11/01/2017 Çarşamba Günü Eğitim Öğretimin Devamı İle İlgili Duyuru!](/meb_iys_dosyalar/2017_01/10164358_Ekran_AlYntYsY.jpg)
İlçemizde, Taşıma Yoluyla Eğitime Erişim Kapsamında taşıma servis araçları ile öğrenimlerine devam eden öğrencilerin 11/01/2017 Çarşamba Günü idari izinli sayılmalarına, Taşıma kapsamı dışındaki öğrencilerin ise 11/01/2017 Çarşamba günü eğitim öğretimlerine devam etmelerine karar verilmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.