ORDU KORGAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murtaza ALAN ve Beraberindeki Grup Korgan İlçe Emniyet Amirliğini Ziyaret Etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murtaza ALAN ve Beraberindeki Grup Korgan İlçe Emniyet Amirliğini Ziyaret Etti.

 

        İstanbul´da 10.12.2016 tarihinde meydana gelen patlamada çok sayıda polisimizin ve vatandaşımızın yaşamını yitirmesi ve yaralanması nedeniyle İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murtaza ALAN, Şube Müdürümüz Kenan KÖKLÜKAYA, Korgan Anadolu Lisesi Müdürü Sezai DÜZÜCÜ, Korgan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Korgan Anadolu Lisesi, Korgan Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Korgan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden bir gurup öğretmen ve öğrenci ile birlikte Korgan İlçe Emniyet Amiri Medet KAYA´yı makamında ziyaret etti.

           İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murtaza ALAN, İlçe Emiyet Amiri Medet KAYA´ya İstanbulda yaşanan menfur terör saldırısında şehit olan vatandaşlarımız ve polislerimizden dolayı derin üzüntü içerisinde olduklarını ileterek baş sağlığı diledi. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz, her daim polis teşkilatının yanında ve destekçisi oldukları mesajını verdi.

          Ziyaret birliğimize, beraberliğimize, Ülkemizin huzuruna kasteden bu menfur terör saldırısının kınanması ve Ülkemizin benzer acıları tekrar yaşamaması dileğinin iletilmesi ile son buldu.


12-12-201612-12-201612-12-201612-12-201612-12-2016

Tepe Mahalle Tahsin Ateş Sokak No10 Kat 2 KORGAN/ORDU - (452)671 22 76

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.