ORDU KORGAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Bana AB´yi Anlat" Kısa Öykü Yarışmasında Dereceye Giren Öğrencilerimiz İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murtaza ALAN´ı Ziyaret Etti.

"Bana AB´yi Anlat" Kısa Öykü Yarışmasında Dereceye Giren Öğrencilerimiz İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murtaza ALAN´ı Ziyaret Etti.

        MEB Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü “Bana AB’yi Anlat” konulu kısa öykü yarışması İl değerlendirmeleri sonucu İl birincisi olan Korgan Anadolu Lisesi öğrencilerinden Zeynep İPTAŞ ve İl üçüncüsü olan Korgan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinden Nurbanu YILDIZ İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murtaza ALAN´ı makamında ziyaret ettiler.

        10-18 yaş aralığında bulunan öğrencilerin Avrupa Birliği’nin değerleri, politikaları ve temel haklara yönelik uygulamaları konusundaki bilgi düzeyini eğitim faaliyetleri yolu ile artırmayı amaçlayan "Öğrenciler AB´yi Öğreniyor Projesi" kapsamında yapılan kısa öykü yarışmasında dereceye giren öğrencilere İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murtaza ALAN hediyelerini taktim ederek öğrencilerimizi tebrik etti.

 

28-06-201628-06-201628-06-201628-06-2016

Tepe Mahalle Tahsin Ateş Sokak No10 Kat 2 KORGAN/ORDU - (452)671 22 76

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.