ORDU KORGAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Nazım MANGUŞ, Okullarımızın Bünyesinde Bulanan Pansiyonları Ziyaret Etti.

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Nazım MANGUŞ, Okullarımızın Bünyesinde Bulanan Pansiyonları Ziyaret Etti.

       İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Nazım MANGUŞ Korgan Yatılı Bölge Ortaokulu ve Korgan Anadolo İmam Hatip Lİsesi öğrenci pansiyonlarını ziyaret etti.  İlk ziyaretini Korgan Yatılı Bölge Ortaokuluna gerçekleştiren Şube Müdrümüz, burada çeşitli incelemelerde bulunduktan sonra Destekleme ve Yetiştirme Kurslarında bulunan öğrencileri ziyaret ederek öğrenciler ile sohbet etti.

      Pansiyon ziyaretlerinin ikinci bölümünde ise Korgan Anadolu İmam Hatip Lİsesi Öğrenci Pansiyonu ziyaret edildi.   İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Nazım MANGUŞ, pansiyonda bulunan odaları tek tek gezerek öğrenciler ile sohbet etti. Öğrencilerimizin istek ve önerilerini yerinde dinleyen şube müdürümüz ziyaretinin son bölümünde ise pansiyonda kalan tüm öğrenciler ile etüt saatinde bir araya geldi. Ziyaret, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Nazım MANGUŞ´un öğrencilere başarı dileklerini iletmesinden ve Korgan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak her türlü konuda öğrencilerimizin yanlarında olduklarını belirtmesinden sonra son buldu.

 

17-03-201617-03-201617-03-201617-03-201617-03-201617-03-2016

Tepe Mahalle Tahsin Ateş Sokak No10 Kat 2 KORGAN/ORDU - (452)671 22 76

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.