ORDU
KORGAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"MESLEKİ EĞİTİMDE AVRUPA KALİTE GÜVENCESİ REFERANS ÇERÇEVESİ: ÖĞRETMEN VE İDARECİ KAZANIMLARI" Adlı AB Projemiz Kabul Edildi.
![](/meb_iys_dosyalar/2015_12/k_24202846_avrupabirligibakanligi.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün yürüttüğü 2015-1-TR01-KA101-020385 numaralı "MESLEKİ EĞİTİMDE AVRUPA KALİTE GÜVENCESİ REFERANS ÇERÇEVESİ: ÖĞRETMEN VE İDARECİ KAZANIMLARI" adlı 40605,00 EURO´luk; 30 öğretmenle Avusturya ve Çek Cumhuriyeti ortaklı projemiz avrupa Birliği Bakanlığı Ulusal Ajansı tarafından kabul edilmiştir.