ORDU
KORGAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Bakanlığımız YEĞİTEK eTwinning Matematik Seferberliği Çalıştayına Matematik Öğretmenimiz Songül KARADENİZ, katılmıştır.
![Bakanlığımız YEĞİTEK eTwinning Matematik Seferberliği Çalıştayına Matematik Öğretmenimiz Songül KARADENİZ, katılmıştır.](/meb_iys_dosyalar/2022_11/30154354_WhatsApp_Image_2022-11-28_at_20.05.16.jpg)
Bakanlığımız YEĞİTEK Genel Müdürlüğü tarafından, 24-26 Kasım 2022 tarihleri arasında Antalya'da gerçekleştirilen eTwinning MatemaTİK Seferberliği Çalıştayına ilimizi ve ilçemizi temsilen Çayırkent Şehit Nevzat Çatık Ortaokulu'nda görevli Matematik Öğretmenimiz Songül KARADENİZ, katılmıştır.
@tcmeb
@mebyegitek
@turkiyetwinning @orduilmilliegitimarge @orduilmilliegitim