ORDU
KORGAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ÖĞRENCİLERİMİZ MACARİSTAN'DA
![ÖĞRENCİLERİMİZ MACARİSTAN'DA](/meb_iys_dosyalar/2022_11/09154813_WhatsApp_Image_2022-11-09_at_15.14.36.jpg)
ÖĞRENCİLERİMİZ MACARİSTAN'DA
İlçemiz Korgan Anadolu Lisesi öğrencileri Ordu İl Milli Eğitim Müdürlüğünce yürütülen Erasmus+ Okul Eğitimi Akreditasyonu Hareketliliği Projesi kapsamında Macaristan Budapeşte' de...
Mesleki ve kültürel birikimlerini artırmak ve tecrübe kazanmak amacıyla Korgan Anadolu Lisesinde öğrenim gören 5 Yabancı Dil Sınıfı öğrencimiz, öğretmenleri Gülcan KAYA SARGUN rehberliğinde 06.11.2022 - 13.11.2022 tarihleri arasında Macaristan' nın Budapeşte kentinde bulunacaklardır.
Öğretmen ve öğrencilerimize başarılar dileriz.