ORDU
KORGAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Korgan Anadolu Lisesi Macaristan Budapeşte' ye Gidiyor
![Korgan Anadolu Lisesi Macaristan Budapeşte' ye Gidiyor](/meb_iys_dosyalar/2022_11/03134827_WhatsApp_Image_2022-11-03_at_12.18.03_1.jpg)
Erasmus Projesi öğrenci hareketliliği kapsamında Pazar günü ilçemizden Macaristan Budapeşte' ye gidecek olan Korgan Anadolu Lisesi öğrencileri danışman öğretmen ve idarecileri ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Murtaza ALAN' ı makamında ziyaret etti..
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Murtaza ALAN ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, öğrencilerimize ve danışman öğretmenimize iyi yolculuklar diledi.