İlçe Kaymakamımız Sn. Mikail ERSÖZ Başkanlığında Okul Müdürlerimizle Müdürler Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi
![İlçe Kaymakamımız Sn. Mikail ERSÖZ Başkanlığında Okul Müdürlerimizle Müdürler Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2022_10/04111705_WhatsApp_Image_2022-09-30_at_16.39.37.jpg)
İlçe Kaymakamımız Sn. Mikail ERSÖZ başkanlığında, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Murtaza ALAN, Şube Müdürlerimiz Kenan KÖKLÜKAYA ve Yunus Emre ACEP ile okul müdürlerinin katılımıyla 2022-2023 eğitim öğretim yılının başlaması münasebetiyle, Korgan Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonunda Müdürler Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi.
Gerçekleştirilen toplantıda İlçe Kaymakamımız Sn. Mikail ERSÖZ kurumumuz ve okul müdürleriyle 2022-2023 eğitim öğretim yılı yapılacak ve yapılması planlanan çalışmalar ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.
#eğitimdeiyiyehepileriye