ORDU
KORGAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Çamlı 75. Yıl İlkokulu/Ortaokulu Okul Bina İnşaat Çalışmaları Yerinde İncelendi.
![Çamlı 75. Yıl İlkokulu/Ortaokulu Okul Bina İnşaat Çalışmaları Yerinde İncelendi.](/meb_iys_dosyalar/2022_10/04110157_WhatsApp_Image_2022-10-03_at_15.50.02.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Murtaza ALAN, Şube Müdürümüz Sn. Kenan KÖKLÜKAYA ile birlikte deprem tahkiki neticesinde yıkılıp, yapımında son aşamaya gelinen 12 derslikli Çamlı 75. Yıl İlkokulu/Ortaokuluna ait okul binasının inşaat çalışmalarının son durumunu yerinde inceledi ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.
#eğitimdeiyiyehepileriye