ORDU
KORGAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ordu İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün destekleri ile Çiftlik İlkokulu/Ortaokulu dış çephe boyası yenilenmiştir.
![Ordu İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün destekleri ile Çiftlik İlkokulu/Ortaokulu dış çephe boyası yenilenmiştir.](/meb_iys_dosyalar/2022_09/19164333_WhatsApp_Image_2022-09-19_at_10.14.49.jpg)
2022-2023 eğitim öğretim yılında okullarımızdaki fiziki imkânların iyileştirilmesi ve amaçlara uygun altyapı desteğinin oluşturulması amacıyla İlçemiz Çiftlik İlkokulu/Ortaokulu dış çephe boyası Ordu İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün destekleri ile yenilenmiştir.