ORDU
KORGAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ÖĞRENCİLERİMİZ ROMANYA'DA
![ÖĞRENCİLERİMİZ ROMANYA'DA](/meb_iys_dosyalar/2022_08/23203823_WhatsApp_Image_2022-08-23_at_19.08.00.jpg)
İlçemiz İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri "Sağlığın Temel İşlemlerini Öğreniyoruz" konulu Erasmus+ projesi kapsamında staj yapmak için Romanya'da...
Mesleki ve kültürel birikimlerini artırmak ve tecrübe kazanmak amacıyla İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde öğrenim gören 10 öğrencimiz Öğretmenleri Lale ERDOĞAN ve Mustafa EFİLOĞLU rehberliğinde 18.08.2022 - 01.09.2022 tarihleri arasında Romanya'nın Bükreş kentinde staj çalışmalarında bulunacaklardır.
Öğrenci ve öğretmenlerimize başarılar dileriz.