ORDU
KORGAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TEKNOTAYFA TEKNOFEST RİZE' DE
![TEKNOTAYFA TEKNOFEST RİZE' DE](/meb_iys_dosyalar/2022_08/16072654_WhatsApp_Image_2022-08-15_at_16.40.36.jpg)
İlçemiz Korgan İlkokulu Öğretmeni Hatice BAYRAKTAROĞLU ve öğrencilerinin Teknotayfa Takımı İlkokulul seviyesi, 'Sağlımız İçin Uzak Duruyoruz' adlı projeleriyle İnsanlık Yararına Teknolojiler Yarışmasında 12-14 Agustaos 2022 tarihlerinde Rize Teknofest finallerinde yerlerini aldılar. Kendilerinin Tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.