ORDU
KORGAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Tepealan Ortaokulu, okul binasının inşaat çalışmaları yerinde inceledi
![Tepealan Ortaokulu, okul binasının inşaat çalışmaları yerinde inceledi](/meb_iys_dosyalar/2022_06/29103859_WhatsApp_Image_2022-06-28_at_15.37.23_1.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Murtaza ALAN, Şube Müdürümüz Sn. Kenan KÖKLÜKAYA ile birlikte deprem tahkiki neticesinde yıkılıp, yeniden yapımı devam eden 12 derslikli Çamlı 75. Yıl İlkokulu/Ortaokulu ve 16 derslikli Tepealan Ortaokuluna ait okul binasının inşaat çalışmalarını yerinde inceledi ve ve yüklenici firma yetkililerinden yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.
#eğitimdeiyiyehepileriye