ORDU
KORGAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin kuruluşunun 102. yılı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Korgan İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi önündeki Atatürk Anıtı'na İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Murtaza ALAN tarafından çelenk su
![Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin kuruluşunun 102. yılı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Korgan İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi önündeki Atatürk Anıtı'na İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Murtaza ALAN tarafından çelenk su](/meb_iys_dosyalar/2022_04/27111309_WhatsApp_Image_2022-04-27_at_10.47.35_1.jpg)
Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin kuruluşunun 102. yılı ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Korgan İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi önündeki Atatürk Anıtı'na İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Murtaza ALAN tarafından çelenk sunuldu.
![27-04-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_04/k_27111228_WhatsApp_Image_2022-04-27_at_10.47.35.jpg)
![27-04-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_04/k_27111226_WhatsApp_Image_2022-04-27_at_10.47.35_1.jpg)
![27-04-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_04/k_27111223_WhatsApp_Image_2022-04-27_at_10.47.34.jpg)
![27-04-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_04/k_27111221_WhatsApp_Image_2022-04-27_at_10.47.34_2.jpg)
![27-04-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_04/k_27111219_WhatsApp_Image_2022-04-27_at_10.47.34_1.jpg)
![27-04-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_04/k_27111217_WhatsApp_Image_2022-04-27_at_10.47.33.jpg)
![27-04-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_04/k_27111214_WhatsApp_Image_2022-04-27_at_10.47.33_1.jpg)