ORDU
KORGAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Çamlı 75. Yıl İlkokulu/Ortaokuluna Ait İnşaat Çalışmaları Yerinde incelendi.
![Çamlı 75. Yıl İlkokulu/Ortaokuluna Ait İnşaat Çalışmaları Yerinde incelendi.](/meb_iys_dosyalar/2022_02/24000817_WhatsApp_Image_2022-02-21_at_14.25.52.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Murtaza ALAN, Şube Müdürümüz Kenan KÖKLÜKAYA ile birlikte deprem tahkiki neticesinde yıkılıp, yeniden yapılan 12 derslikli Çamlı 75. Yıl İlkokulu/Ortaokuluna ait okul binasının insaat çalışmalarını yerinde inceledi ve yüklenici firma yetkililerinden yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.