ORDU
KORGAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
12 derslikli Çamlı 75. Yıl İlkolulu/Ortaokulu Bina İnşaatı Devam Ediyor
![12 derslikli Çamlı 75. Yıl İlkolulu/Ortaokulu Bina İnşaatı Devam Ediyor](/meb_iys_dosyalar/2022_01/13094142_WhatsApp_Image_2022-01-13_at_09.35.55.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Murtaza ALAN, Şube Müdürlerimiz Sn. Kenan KÖKLÜKAYA ve Sn. Şükrü YÜKSEL ile birlikte, yapımı devam eden 12 derslikli Çamlı 75. Yıl İlkolulu/Ortaokulu binasının inşaat çalışmalarını yerinde inceledi ve yüklenici firma yetkililerinden yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.
#eğitimdeiyiyehepileriye