ORDU KORGAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Online Atölyem eTwinning Projesi

 Online Atölyem eTwinning Projesi

 

Online Atölyem eTwinning Projesi

Korgan İlkokulu 1/D sınıf öğretmeni Hatice BAYRAKTAROĞLU tarafından koordine edilen "Online Atölyem" eTwinning projesi tamamlandı. 

Yaşadığımız bu pandemi sürecinde online eğitim etkinliklerin önemini daha iyi kavramış olduk.Projede öğretmenlerimizin yetkinliği doğrultusunda altı farklı atölye gruplarının oluşturulması planlandı. Bakanlığımızın önerisiyle oluşturulmaya başlanan tasarım ve beceri atölyeleri,proje süresince çalışmalarımıza rehber oldu.Atölyelerde görevli öğretmenlerimiz kendilerine ayrılan süre zarfında öğrencileriyle birlikte çalışmalarını planladı.Haftada bir yapılan öğretmen-öğrenci webinarlarında diğer atölye gruplarına çalışmalarını aktardı.Bir hafta boyunca,her öğretmenimiz kendi sınıfında bu atölye etkinliklerini uyguladı.Böylece öğretmen ve öğrencilerimiz her çalışmayı iş birliği içinde koordineli olarak yürüttü.Projemiz sayesinde,evlerinde kalmak zorunda olan öğrencilerimiz pamdemi sürecinde hem eğlendi hem de öğrendi.Böylece etkili ve verimli vakit geçirdi.

11-06-202111-06-2021

Tepe Mahalle Tahsin Ateş Sokak No10 Kat 2 KORGAN/ORDU - (452)671 22 76

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.