ORDU
KORGAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Olumsuz Hava Koşulları Nedeniyle 19 Şubat 2021 Cuma Günü , Yüz yüze Eğitime Başlayan Tüm Okullarda Eğitim Öğretime 1 (Bir) gün süre ile ara verilmiştir.
![Olumsuz Hava Koşulları Nedeniyle 19 Şubat 2021 Cuma Günü , Yüz yüze Eğitime Başlayan Tüm Okullarda Eğitim Öğretime 1 (Bir) gün süre ile ara verilmiştir.](/meb_iys_dosyalar/2021_02/16111225_IMG_1389.jpg)
İlçemizde devam eden olumsuz hava koşulları ve buzlanma nedeniyle 19 Şubat 2021 Cuma günü , yüz yüze eğitime başlayan tüm okullarda, özel eğitim ve rehabilitasyon merkezleri ile halk eğitimi merkezlerinde, Eğitim öğretime 1 (Bir) gün süre ile ara verilmiştir.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.