ORDU KORGAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Fatih VARGELOĞLU'nun İlçemizi Ziyareti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mehmet Fatih VARGELOĞLU'nun İlçemizi Ziyareti

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn.Mehmet Fatih VARGELOĞLU bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere ilçemizi ziyaret etti.

 

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Mehmet Fatih VARGELOĞLU, Korgan ilçemize gerçekleştirdiği ziyarette İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Murtaza ALAN ile birlikte Motorlu Taşıt Sürücü Kursları (MTSK) sınav alanını ziyaret ederek denetimlerde bulundu, sürücü adaylarına başarı dileklerini iletti.

 İl Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Mehmet Fatih VARGELOĞLU, İlçemizde planlanan çalışmalar ile onarım ve tadilatlar hakkında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Murtaza ALAN'dan bilgi aldı ve Yenipınar Prof. Dr. Mahmud Esad Coşan İlkokulu/Ortaokulu inşaat alanını ziyaret etti. İlçemizdeki devam eden eğitim yatırımlarımızı da yerinde gören İl Milli Eğitim Müdürümüz, talep ve ihtiyaçlar konusunda değerlendirmelerde bulunarak, inşaat çalışmasının son durumu hakkında bilgi aldı.

 

Ziyaret programına devam eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Mehmet Fatih VARGELOĞLU, Destekleme ve Yetiştirme Kursları (DYK) kapsamında İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kız Öğrenci Pansiyonunda kalan öğrencilerle bir araya gelerek sınavlar üzerine sohbet etti, "İnşallah bu süreci hep beraber sağlıklı bir şekilde atlatacağız. Maske kullanımına, sosyal mesafe ve hijyen kuralarına dikkat edin. Sınavlarınızda da başarılar diliyorum." dedi. İl Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Mehmet Fatih VARGELOĞLU, öğrencilerimizin talep ve isteklerini dinledi ve öğrencilere başarı dileklerini ileterek buradaki ziyaretini tamamladı.

01-02-202101-02-202101-02-202101-02-202101-02-202101-02-2021

Tepe Mahalle Tahsin Ateş Sokak No10 Kat 2 KORGAN/ORDU - (452)671 22 76

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.