ORDU
KORGAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murtaza ALAN Başkanlığında Okul Müdürleriyle E-konferans Yöntemiyle ''Müdürler Kurulu'' Toplantısı Yapıldı.
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murtaza ALAN Başkanlığında Okul Müdürleriyle E-konferans Yöntemiyle ''Müdürler Kurulu'' Toplantısı Yapıldı.](/meb_iys_dosyalar/2020_12/26122820_unnamed.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murtaza ALAN'ın başkanlığında uzaktan eğitim süreci, ölçme ve değerlendirme uygulamaları, mali yıl sonu işlemleri konularında tüm okul/kurum müdürlerimizin katılımıyla çevrimiçi bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı yapıldı.