ORDU KORGAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murtaza ALAN beraberindeki öğretmenlerle birlikte 24 Kasım Öğretmenler Günü Münasebetiyle İlçe Kaymakamımız Sayın Yunus Emre ŞAHİN'i Makamında Ziyaret etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz  Murtaza ALAN beraberindeki öğretmenlerle birlikte  24 Kasım Öğretmenler Günü Münasebetiyle İlçe Kaymakamımız Sayın Yunus Emre ŞAHİN'i Makamında Ziyaret etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Murtaza ALAN, Şube Müdürlerimiz Kenan KÖKLÜKAYA ve Şükrü YÜKSEL ve  beraberindeki okul müdürlerimiz ve öğretmenlerimiz ile birlikte "24 Kasım Öğretmenler Günü" münasebetiyle İlçe Kaymakamımız Sn. Yunus Emre ŞAHİN'i makamında ziyaret etti. Ziyarette İlçe Kaymakamımız Sn. Yunus Emre SAHİN' e öğretmenlerimiz çiçek takdim ederek, ilçemizde eğitime verdikleri destekten ötürü teşekkür ettiler.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murtaza ALAN'ı ve beraberindeki idareci ve öğretmenleri makamında ağırlayan İlçe Kaymakamımız Sayın Yunus Emre ŞAHİN, bir süre sohbet ederek, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla gerçekleştirilen bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

24-11-202024-11-202024-11-2020

Tepe Mahalle Tahsin Ateş Sokak No10 Kat 2 KORGAN/ORDU - (452)671 22 76

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.