ORDU
KORGAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlamaları Kapsamında Atatürk Anıtına Çelenk Sunuldu.
![24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlamaları Kapsamında Atatürk Anıtına Çelenk Sunuldu.](/meb_iys_dosyalar/2020_11/24133005_unnamed_3.jpg)
İlçemizde "24 Kasım Öğretmenler Günü" etkinlikleri kapsamında düzenlenen Çelenk Sunma Töreni Hükümet Konağı önündeki tören alanında yapıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Murtaza ALAN´ın Atatürk Anıtına İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çelengini sunması ile başlayan tören ebediyete irtihal eden öğretmenlerimizin anısına Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla sona erdi.