ORDU
KORGAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemiz Eğitim Kurumları Ortaokul ve Lise Müdürleri İle ''TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı'' konulu E-konferans Yöntemiyle Toplantı Yapıldı
![İlçemiz Eğitim Kurumları Ortaokul ve Lise Müdürleri İle ''TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı'' konulu E-konferans Yöntemiyle Toplantı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2020_11/18153203_unnamed_7.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Murtaza ALAN'ın başkanlığında tüm ortaokul ve lise müdürlerimizin katılımıyla "TÜBİTAK 4006 BİLİM FUARI" Proje çalışmaları hakkında e-konferans yöntemiyle "Bilgilendirme Toplantısı" yapıldı.TÜBİTAK 4006 Proje hazırlama ve başvuru süreciyle ilgili sunumlar üzerinden değerlendirme ve bilgilendirme yapıldı.