ORDU
KORGAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murtaza ALAN Bakanlığımız Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğünün Telekonferans Toplantısına Katıldı
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murtaza ALAN Bakanlığımız Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğünün Telekonferans Toplantısına Katıldı](/meb_iys_dosyalar/2020_06/19101356_IMG_4807.jpg)
Bakanlığımız Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Taşıma Hizmetleri Daire Başkanlığı tarafından Taşıma Hizmetleri ile ilgili Telekonferans toplantısı yapıldı.Toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murtaza ALAN, .Şube Müdürleri ve ilgili personeller katıldı.