ORDU
KORGAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murtaza ALAN Korgan Anaokulu ve İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni Ziyaret Etti.
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murtaza ALAN Korgan Anaokulu ve İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2020_06/09121234_IMG_4588_1.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murtaza ALAN Korgan Anaokulu ve İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni Ziyaret Etti. Okullarımızda yapılan tadilat/onarım faaliyetlerini yerinde incelendi ve okul idarelerinden yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi aldı.