ORDU
KORGAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murtaza ALAN Şehit Emrah SAPA İmam-Hatip Ortaokulunu Ziyaret etti.
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murtaza ALAN Şehit Emrah SAPA İmam-Hatip Ortaokulunu Ziyaret etti.](/meb_iys_dosyalar/2020_06/05111555_PHOTO-2020-06-01-20-10-35.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murtaza ALAN, Şehit Emrah SAPA İmam-Hatip Ortaokulunu ziyaret ederek hayırseverlerin katkılarıyla oluşturulan konferans salonunda incelemelerde bulundu ve okul İdaresinden bilgi alarak emeği geçenlere ve katkı sunanlara teşekkürlerini iletti.