ORDU
KORGAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murtaza ALAN, İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ortaöğretim Kız Öğrenci Pansiyonunu Ziyaret Etti.
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murtaza ALAN, İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ortaöğretim Kız Öğrenci Pansiyonunu Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2020_02/12201848_IMG_7862.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murtaza ALAN, İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ortaöğretim Kız Öğrenci Pansiyonunu ziyaret ederek öğrencilerle bir süre sohbet etti, kar tatilini nasıl değerlendirmeleri gerektiği hakkında tavsiyelerde bulundu, öğrencilerin kendisinden taleplerini dinledi.