ORDU
KORGAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemizde Devam Eden Kar Yağışı ve Buzlanma Nedeniyle 10 Şubat 2020 Pazartesi Günü Tüm Resmi Ve Özel Okul Ve Kurumlarımızda Eğitim Öğretim Faaliyetlerine 1 (Bir) Gün Süre İle Ara Verilmiştir.
![İlçemizde Devam Eden Kar Yağışı ve Buzlanma Nedeniyle 10 Şubat 2020 Pazartesi Günü Tüm Resmi Ve Özel Okul Ve Kurumlarımızda Eğitim Öğretim Faaliyetlerine 1 (Bir) Gün Süre İle Ara Verilmiştir.](/meb_iys_dosyalar/2020_02/09140310_kAR.jpg)
İlçemizde Devam Eden Kar Yağışı ve Buzlanma Nedeniyle 10 Şubat 2020 Pazartesi Günü Tüm Resmi Ve Özel Okul Ve Kurumlarımızda Eğitim Öğretim Faaliyetlerine 1 (Bir) Gün Süre İle Ara Verilmiştir.