ORDU
KORGAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Atatürk İlkokulu Öğretmenleri Müdürlüğümüzü Ziyaret Ettiler
![Atatürk İlkokulu Öğretmenleri Müdürlüğümüzü Ziyaret Ettiler](/meb_iys_dosyalar/2020_01/03144145_IMG_4110_kopya.jpg)
Korgan Atatürk İlkokulu Öğretmenleri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murtaza ALAN'ı makamında ziyaret ederek, okul bünyesinde oluşturmayı planladıkları FCL Sınıfı ve devamında uygulamak istedikleri Erasmus+ Projesi hakkında bilgi verdiler. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murtaza ALAN, çalışmalarında gereken her türlü desteği vereceğini ifade ederek, bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.