ORDU
KORGAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okul Sporları Erkekler Voleybol Bölge Finalinde Tepealan Çok Programlı Anadolu Lisesi Voleybol Takımımız Bölge 1.'si Oldu
![Okul Sporları Erkekler Voleybol Bölge Finalinde Tepealan Çok Programlı Anadolu Lisesi Voleybol Takımımız Bölge 1.'si Oldu](/meb_iys_dosyalar/2019_12/25194425_PHOTO-2019-12-25-19-33-08.jpg)
Okul sporları kapsamında erkekler arası düzenlenen voleybol turnuvasında grubundaki 3 maçını da kazanarak Fatsa Bölge Finaline yükselen Tepealan Çok Programlı Anadolu Lisesi Voleybol Takımı bugün Finalde karşılaştıkları Fatsa Anadolu Lisesini 3-1' lik setlerle yenerek Fatsa Bölge birincisi olmuştur. Ordu İl birinciliği için Altınordu, Ünye ve Fatsa Bölge birincilerinin yapacağı karşılaşmalarda takımımıza başarılar dileriz.
![25-12-2019](/meb_iys_dosyalar/2019_12/k_25194401_PHOTO-2019-12-25-19-33-081.jpg)
![25-12-2019](/meb_iys_dosyalar/2019_12/k_25194359_PHOTO-2019-12-25-19-33-08.jpg)
![25-12-2019](/meb_iys_dosyalar/2019_12/k_25194356_PHOTO-2019-12-25-19-33-07.jpg)