ORDU
KORGAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemizde Görev Yapan İngilizce Öğretmenleriyle Planlama ve Değerlendirme Toplantısı Düzenlendi.
![İlçemizde Görev Yapan İngilizce Öğretmenleriyle Planlama ve Değerlendirme Toplantısı Düzenlendi.](/meb_iys_dosyalar/2019_12/10155813_IMG_3636_kopya.jpg)
Müdürlüğümüze bağlı temel eğitim ve ortaöğretim kurumlarında öğrenim gören öğrencilerin İngilizce'ye olan ilgisini artırmak, İngilizce'yi sevdirmek, var olan korku ve kaygılarını giderebilmek için Müdürlüğümüzce 2019-2020 eğitim öğretim yılında yürütülecek olan çalışma ve projeleri planlamak ve mevcut çalışmaları değerlendirmek amacıyla İlçemizde görev yapan İngilizce öğretmenleri ile İlçe Kaymakamımız Sayın Engin TOK başkanlığında toplantı gerçekleştirildi.