ORDU
KORGAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Kaymakamımız Sayın Engin TOK Başkanlığında İlçemizde Bulunan Eğitim Kurumu Müdürleriyle Toplantı Gerçekleştirildi.
![İlçe Kaymakamımız Sayın Engin TOK Başkanlığında İlçemizde Bulunan Eğitim Kurumu Müdürleriyle Toplantı Gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2019_11/20163454_IMG_3142.jpg)
İlçemizde eğitim öğretim süreçlerinin planlı ve etkin şekilde yürütülmesi ve değerlendirilmesi amacıyla Korgan Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonunda tüm okul/kurum müdürlerimizin katılımıyla İlçe Kaymakamımız Sayın Engin TOK başkanlığında toplantı gerçekleştirildi.