ORDU
KORGAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlköğretim Haftası Dolayısıyla İlkokul Öğrencileri Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti.
![İlköğretim Haftası Dolayısıyla İlkokul Öğrencileri Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti.](/meb_iys_dosyalar/2019_09/17112104_IMG_1658_kopya.jpg)
İlköğretim Haftası kutlamaları dolayısıyla İlçemiz Atatürk İlkokulu öğrencileri ve İlçemizdeki eğitim kurumlarında görevli okul müdürleri, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murtaza ALAN´ı makamında ziyaret ettiler. Öğrencilerle sohbet eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murtaza ALAN, öğrencilere yeni eğitim öğretim yılı dolayısıyla başarı dilek ve temennilerinde bulundu.