ORDU
KORGAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemiz Eğitim Kurumu Müdürleri İle 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Sene Başı Müdürler Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi.
![İlçemiz Eğitim Kurumu Müdürleri İle 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Sene Başı Müdürler Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2019_09/16092057_IMG_1617_kopya.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murtaza ALAN başkanlığında okul ve kurum müdürlerinin katılımıyla "Müdürler Kurulu Toplantısı" yapıldı. Gerçekleştirilen toplantıda gündem maddeleri doğrultusunda değerlendirme çalışmaları yapılarak, yapılacak çalışmalar planlandı.