ORDU
KORGAN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemiz İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri Avrupa Stajı Öncesi Müdürlüğümüzü Ziyaret Ettiler.
![İlçemiz İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri Avrupa Stajı Öncesi Müdürlüğümüzü Ziyaret Ettiler.](/meb_iys_dosyalar/2019_04/05142028_IMG_0221_kopya.jpg)
İlçemiz İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri Almanya´da gerçekleştirilecek olan 2018 Erasmus+ 2018-1-TR01-KA102-054344 proje numaralı "Hasta ve Yaşlı Bakımında Avrupa Stajı" öncesi İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murtaza ALAN´ı ziyaret ederek hareketlilik ile ilgili bilgi verdiler.